FURNITURE / Sofas / Soffa / dagbädd 10827334

nr 1082 7334

Soffa / dagbädd

Fällbara sidor, length: 170 cm, wear, damages.

Fällbara sidor, längd: 170 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 150

Monday January 9 2017
at 20:47:22